© 2017 by Wioleta Więckowska created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Projekt organizowany przez:

February 15, 2018

January 1, 2018

September 23, 2017

December 13, 2016

Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

Za nami pierwsze w 2015 roku warsztaty Mody Bez Ograniczeń!

February 2, 2015

W niedzielę, 1 lutego w Atelier Bernady miały miejsce pierwsze w tym roku warsztaty Mody Bez Ograniczeń. Uczestniczki wyszły z salonu nie tylko z pięknymi, nowymi fryzurami - wyszły też pełne motywacji “do zmian w głowie”!

 

Punkt 14:00 panie pojawiły się w Atelier Bernady, by (między innymi) poprzez zmiany fryzur, zmienić w sobie coś więcej - poznać same siebie, nabrać pewności siebie.

 

Zajęcia rozpoczął wykład Pani Małgorzaty Wach - była to garść rad i informacji dla uczestniczek. Dowiedziały się one między innymi czym jest piękno, jak być pewnym siebie i jak te cechę w sobie odnaleźć, co to jest poczucie własnej wartości i jak poczuć się kochaną. Pani Małgorzata podkreślała, że “być pewnym siebie to znaczy wiedzieć kim się jest i cieszyć się z tego”. Panie dowiedziały się również, że ograniczenia najczęściej są im “wmawiane”, a gdy nie ma nikogo kto powie “nie dasz rady” to okazuje się, że można więcej. Na koniec panie dostały drobny prezent - muszelki prosto z Filipin - jako symbol wyjątkowości.

 

Podsumowaniem wykładu było motto, które na co dzień motywuje wszystkich w Atelier Bernady -“Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach.” (Sophia Loren)

 

Po wykładzie przyszedł czas na zajęcia praktyczne. Ekspertki z Atelier Bernady na początku, opowiedziały o pielęgnacji włosów, poradziły uczestniczkom jakich powinny używać kosmetyków (szamponów i odżywek), indywidualnie doradzały paniom w sprawie problemów z włosami, a później zajęły się fryzurami uczestniczek. Zmiany były duże, a Panie otwarte na propozycje, nawet te najbardziej odważne!

 

Organizatorzy, eksperci Atelier Bernady i Trener Pani Małgorzata Wach podkreślali, że chcieli aby przez ten czas uczestniczki poczuły się wyjątkowo, żeby były najważniejsze, “kochane najbardziej na świecie”!

 

Trzy panie czeka też profesjonalna sesja zdjęciowa - wygrana w konkursie. Efekty zobaczymy na specjalnej wystawie podczas Gali Finałowej! Sesja odbędzie się w inspirującym miejscu - Forum Designu.

 

Serdecznie dziękujemy Atelier Bernady za ogromne zaangażowanie i za poprowadzenie

warsztatów. Dziękujemy Pani Małgorzacie Wach za jej słowa, wykład i interakcję z

uczestniczkami. Dziękujemy Wero Wysoczyńskiej za koordynację. Dziękujemy również Wam - drogie uczestniczki za pozytywną energię i za to, że byłyście z nami!

 

Dziękujemy za wsparcie medialne: RMF Classic, MiastoKobiet, Przylapaninamodzie.pl,

Stylistki.pl, Szafa.pl, VUMag, Integracja, Niepelnosprawni.pl, EksMagazyn, MIUMAG, Gazeta.pl.

 

Warsztaty “Zmiany na głowie, zmiany w głowie” to dopiero początek naszych tegorocznych 

 

działań. Przed nami jeszcze sporo wydarzeń, a przede wszystkim Gala Finałowa!

 

Trwają zapisy na kolejne warsztaty, które odbędą się 21 lutego, po więcej informacji zapraszamy na www.modabezograniczen.pl lub na www.facebook.com/ModaBezOgraniczen

 

Do kolejnych zapisów zapraszamy osoby niepełnosprawne, ze wszystkimi typami

niepełnosprawności.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć autorstwa Pani Aleksandry Ratyny.